Kanye West z Zoolanderem

16 marca 2015
ok. 1 minuta czytania

Sequel komedii o supermodelach pojawi się na ekranie w lutym 2016 roku. Do swoich ról powrócą Ben Stiller (Zoolander) i Owen Wilson (Hansel). Na razie panowie wzięli udział w Paris Fashion Week i przeszli się po wybiegu Valentino oraz zrobili sobie „słitfocię” z Anną Wintour, szefową magazynu „Vogue”. W obrazie znajdzie się też miejsce dla Kanye Westa, prywatnie bywalca pokazów mody. Udział rapera zasugerował Will Ferrell, który przyjaźni się z muzykiem. West zaproponował natomiast, by w filmie zagrała także jego żona, Kim Kardashian West.

Przypomnijmy, że „Zoolander” wszedł do kin zaledwie kilka tygodni po ataku na WTC i dość słabo poradził sobie w box office. Niemniej, Ben Stiller już od dawna nalegał na realizację kontynuacji. W towarzystwie Justina Theroux zabrał się nawet za pisanie scenariusza. Theroux miał zająć się reżyserią, ale zaangażował się w serial „Pozostawieni”. Stiller postanowił, że sam stanie za kamerą. W sequelu pojawić mają się Christine Taylor, Penélope Cruz, Owen Wilson oraz Will Ferrell.

Ostatni album Westa, „Yeezus”, pochodzi z czerwca 2013 roku. Niebawem powinniśmy doczekać się jego następcy, „So Help Me God”.