Karen O śpiewa Smashing Pumpkins dla Hanny

14 lutego 2019
ok. 1 minuta czytania

W klipie słychać Karen O śpiewającą cover utworu The Smashing Pumpkins „Bullet with Butterfly Wings”. Karen O przygotował oprawę muzyczną dla całego serialu.

Serial Amazona jest adaptacją filmu z 2011 roku. Bohaterką jest Hanna wychowywana przez ojca, byłego agenta CIA na zawodową zabójczynię. Odcięta od cywilizacji, życie spędzą w mroźnej głuszy trenując, ucząc się języków i zdobywając teoretyczną, encyklopedyczną wiedzę.

David Farr, który pracował przy obrazie z 2011 roku, napisał scenariusz do serialu. Mireille Enos („Blef”) wcieli się w Marissę, bezwzględną agentkę wspinającą się po szczeblach kariery w CIA. Kobieta skrywa jednak pewien sekret, który ujawnić mogą Hanna i jej ojciec Eryk. Joel Kinnaman pojawi się jako bezkompromisowy żołnierz i najemnik, który przez 15 lat wychowuje i trenuje swą córkę w lasach w północnej Polsce. Esme Creed-Miles pojawi się jako Hanna.

Premiera cyklu przewidziana jest na 29 marca.

Trio Yeah Yeah Yeahs, którego frontmanką jest Karen O, ma na koncie cztery studyjne longplaye, z których ostatni to „Mosquito” wydany 16 kwietnia 2013 roku. Dyskografię wokalistki uzupełnia solowy album „Crush Songs”, który ukazał się we wrześniu 2014 roku.