Kari, Bokka i Fismoll na Nextpop Festivalu we Wrocławiu

29 kwietnia 2014
ok. 2 minut czytania

Podczas festiwalu zaprezentują się m.in Bokka, Fismoll, Kari, Oly i islandzka formacja Low Roar.

Bokka to zasłynęła singlem „Town Of Strangers”, do którego teledysk ma na YouTube 600 tysięcy odsłon. Tajemnicze trio w listopadzie ubiegłego roku wydało imienny album.

Kari to polska artystka, producentka i songwritrka. Obecnie promuje drugi longplay „Wounds And Bruises”, który wokalistka wyprodukowała z pomocą Jona Headleya w Wielkiej Brytanii.

Fismoll to jeden z najbardziej zaskakujących debiutów w roku 2013. Młody, 19-letni artysta o skandynawskich korzeniach, to wyjątkowy singer, songwriter i znakomity gitarzysta. Jego pierwsza i na razie jedyna płyta „At Glade” ukazała się w czerwcu 2013 roku.

Oly jest młodą wokalistką i autorką tekstów, działającą na muzycznej scenie od marca 2013. Obecnie pracuje nad debiutanckim longplayem, który wyda w barwach Nextpop.

Low Roar powstał jako jednoosobowy project Ryana Karazija, z pochodzenia Amerykanina, który kilka lat temu wybrał Islandię jako kraj zamieszkania i dalszej twórczości. Low Roar utkane jest z łagodnych rozmytych dźwięków i nastroju melancholii, co w połączeniu z jego charakterystycznym emocjonalnym głosem i niebanalnymi melodiami czyni z pozoru smutną muzykę niezwykle poruszającą i hipnotyzującą.
Impreza ma charakter cykliczny i objazdowy, raz do roku zagości w trzech dużych miastach Polski i kilku sąsiednich stolicach.

Artyści wytwórni Next podczas swoich występów zaprezentują premierowo także nowe utwory.

Każda edycja festiwalu będzie rozpoczynać się występem wybranego lokalnego debiutanta, zawierać performance-niespodziankę znanego polskiego artysty.

Miejsca stojące:
68 zł – przedsprzedaż do 18.05
78 zł – przedsprzedaż do 26.06
90 zł – w dniu koncertu

Miejsca siedzące:
82 zł – miejsca na balkonie