Kariera Britney Spears w zawieszeniu

18 października 2004
ok. 1 minuta czytania

Na swojej oficjalnej stronie internetowej 22-letnia piosenkarka napisała, iż „teraz zamierza cieszyć się życiem”. – Tak naprawdę, to nauczyłam się mówić „nie” – dodała artystka.

Spears wyznała, iż zauważyła, że ludzie z jej otoczenia nie wiedzą jak się zachowywać w jej towarzystwie. – Odzyskałam wolność, a ludzie nie wiedzą, co mają ze mną czynić – stwierdziła gwiazda. – Zastanawiają się, czy powinni odnosić się do mnie, tak jak to robili, gdy miałam 16 lat, czy jak do ikony pop kultury, za jaką mnie wszyscy teraz uważają. Obecnie planuję się wyluzować. Niech was bawią inne blondynki z okładek „Us Weekly”!

Wokalistka przyznała również, iż czuje się szczęśliwa jako pani Federline. – Bycie mężatką jest wspaniałe – wyznała Britney. – Nie mogę się już doczekać, kiedy założę rodzinę. Tyle się teraz dzieje, tak wiele się zmienia, nie tylko w moim życiu, ale na całym świecie. Więc kiedy następnym razem zobaczycie moją twarz, usłyszycie moją piosenkę albo stanę się tematem waszej rozmowy, pamiętajcie proszę, iż czasy się zmieniają, i ja też.