Karol G z Anuelem AA i J Balvinem w \”Location\”

12 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

– Chcę dać moim fanom wyjątkowe doświadczenie z każdym singlem, zarówno muzycznie, jak i wizualnie – mówi Karol G. – \”Location\” jest dla mnie bardzo ważne, bo nawiązałam współpracę z artystami, których podziwiam. Udało nam się połączyć reggaeton, hip-hop oraz country w jednym utworze, a efekty są zachwycające. No i mamy jeszcze klip pełen energii i akcentów rodeo.

Śpiewane w języku angielskim i hiszpańskim \”Location\” to celebracja życia. Za produkcję singla odpowiada Ovy On The Drums, a za reżyserię teledysku Colin Tilley.

\”Location\” to następca \”Ay DiOs Mío!\” i \”Bichota\” – singli, które podbiły listy przebojów na całym świecie. \”Bichota\” zajęła pierwsze miejsce zestawienia Top Global Songs and Videos YouTube, pierwsze miejsce Billboard’s Latin Airplay chart oraz drugie Spotify Global Top 200. Utwór zgromadził ponad 1,6 miliardów streamów, a klip ponad 540 milionów wyświetleń w pół roku po premierze. Singiel ma także 8 platynowych odznaczeń w USA.

Karol G to obecnie najpopularniejsza latynoska wokalistka na świecie. Jej media społecznościowe obserwuje ponad 80 milionów użytkowników, a dotychczasowy katalog liczy 21,5 miliardów streamów. Artystka znajduje się w Top 50 najpopularniejszych artystów Spotify na świecie oraz może pochwalić się imponującą liczbą 33 milionów słuchaczy miesięcznie.