Kasia Sienkiewicz jest Elfinką

15 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

\”Elfinki\”, pozytywna opowieść o sile życzliwości i najbardziej zaelfiasty film roku, trafi do kin 9 lipca. W polskiej wersji językowej w roli głównej usłyszymy Kasię Sienkiewicz z duetu Kwiat Jabłoni.

\”Elfinki\” to kino dla najmłodszych – znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

O czym jest film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą – cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

– \”Elfinki\” to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja – mówi Kasia Sienkiewicz, którą usłyszymy w roli Elfie.

Artystkę można usłyszeć również w piosence z filmu – \”Elfi styl\”.