Kaśka Sochacka i Vito Bambino w piosence \”Boję się o Ciebie\”

23 marca 2021
ok. 2 minut czytania

W utworze Kaśce towarzyszy Vito Bambino.

– Miałam problem z napisaniem drugiej zwrotki do \”Boję się o ciebie\” – mówi Kaśka Sochacka. – Pewnego dnia przeglądałam relacje na instagramie i trafiłam na profil Mateusza. Zobaczyłam filmik, na którym bawił się ze swoim małym synkiem i pomyślałam, że może mógłby pomóc mi w tekście, bo jego perspektywa na to \”boje się o ciebie\” może być inna i sporo wnieść. Napisałam do niego z prośbą o pomoc. Mateusz zareagował bardzo pozytywnie, szybko znalazł pomysł na drugą zwrotkę i zażartował, że chętnie by się do tego numeru dograł. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, przekazałam go reszcie i tak już zostało. Vito Bambino dołączył do tego numeru.\”

Piosence towarzyszy teledysk, wielopoziomowa opowieść o zaufaniu, odwadze, trosce i determinacji, której bohaterami są akrobaci powietrzni. Zdjęcia zrealizowano w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku, która jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych na świecie uczy specjalizacji \”Latające Trapezy\” – jednej z najtrudniejszych i najbardziej widowiskowych sztuk cyrkowych.

Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką, która wszystkie utworu komponuje sama, odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza (\”Bumerang\”) i jego drugiej płycie (\”Mój dom\”). Album w wersji podstawowej oraz specjalnej dostępny jest w preorderze w Sklepie Internetowym Jazzboy oraz Empik.com.