Kate Moss i Pete Doherty znowu razem

22 sierpnia 2007
ok. 1 minuta czytania

Parę przyłapano na potajemnych spotkaniach w jednym z londyńskich hoteli. Zakochani skrupulatnie planowali schadzki przez pięć ostatnich nocy, zakradając się do tego samego budynku w kilkugodzinnych odstępach. Matka modelki rzekomo nie kryje niezadowolenia z takiego obrotu sprawy.

– Mama Kate, Linda, jest załamana – twierdzi przyjaciółka Moss. – Wydawało jej się, że Kate nie jest już pod wpływem czaru, jaki rzucił na nią Pete. Tymczasem przerwa we wzajemnych kontaktach wzmocniła tylko uczucie Kate. Cała rodzina bardzo się o nią martwi.

– Kiedy Kate była na wakacjach w Hiszpanii, Pete wydzwaniał do niej nieustannie – dodaje przyjaciółka modelki. – Z początku to ignorowała, ale w końcu oddzwoniła. Kiedy usłyszała jego głos, natychmiast zmiękła. Poleciała do Wielkiej Brytanii, aby się z nim spotkać. Oboje płakali. Kate wytłumaczyła się, że unikała go, ponieważ tego wymagała od niej rodzina i menedżer.

Gwiazda wybiegu miała także powiedzieć, że chciałaby uciec wraz z ukochanym od medialnego szumu i zamieszkać na bezludnej wyspie. Przypomnijmy, że para rozstała się na krótko w lipcu, kiedy Moss dowiedziała się o rzekomej zdradzie partnera.

Doherty, gdy nie wydzwania do swej wybranki serca, zajęty jest pracą nad drugim albumem Babyshambles, który zwiastować będzie singel \”Shotter\’s Nation\”.