Katy Perry, buty clowna i sztuczna szczęka

14 lipca 2020
ok. 2 minut czytania

Jeśli ktoś boi się clownów, nie powinien oglądać klipu, w którym piosenkarka przebrana jest właśnie za clowna. Mamy też gigantyczne buty clowna, tańczące ręce i czerwone nosy, a także gigantyczne uśmiechnięte krzesło, miniaturową Katy oraz sztuczną szczękę.

Singiel \”Smile\” to chwytliwa afirmacja życia, gdzie Katy jest przepełniona wdzięcznością i oznajmia, że pozornie złe wydarzenia często są początkiem czegoś dobrego. – Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia – przyznaje artystka. – Gdy słucham \”Smile\” teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei.

\”Smile\” to także tytuł całego albumu, na którym znajdą się również wydane wcześniej single \”Daisies\”, \”Never Really Over\” oraz \”Harleys In Hawaii\”. \”Daisies\” od czasu premiery zgromadziło ponad 125 milionów streamów i znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Hot AC radio w USA. W ubiegłym tygodniu Katy wydała akustyczną wersję utworu. Perry promowała piosenkę m.in. w programach \”American Idol\”, \”Good Morning America\” oraz \”Can\’t Cancel Pride: Helping LGBTQ+ People in Need\”.

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z \”One of the Boys\” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – \”Teenage Dream\”, \”PRISM\”, \”Witness\” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single \”Never Really Over\”, \”Never Worn White\”, \”Small Talk\” i \”Harleys in Hawaii\”. Wyświetlenia klipu \”Roar\” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. \”Firework\” i \”Last Friday Night\” przekroczyły milion, a \”Dark Horse\” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.