Katy Perry elektryczna z Pokemonem

14 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

Za klip odpowiada Carlos López Estrada, który ma koncie m.in. klip do numeru Billie Eilish \”When the Party\’s Over\”.

Piosenka \”Electric\” trafi na wydawnictwo \”Pokémon 25: The Album\”, które ma się ukazać jeszcze w tym roku. Na album trafi 14 kompozycji. Poza coverem kompozycji Hootie and the Blowfish z 1995 roku \”Only Wanna Be with You\” przygotowanym przez Post Malone\’a na albumie pojawi się także piosenka J Balvina.

Katy Perry w sierpniu 2020 wydała album \”Smile\” – kolekcję piosenek przepełnionych siłą oraz wdzięcznością, które narodziły się z osobistej podróży gwiazdy przez mroczne czasy. Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z \”One of the Boys\” (2008), artystka zgromadziła ponad 45 miliardów streamów i sprzedała 45 milionów egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – \”Teenage Dream\”, \”PRISM\”, \”Witness\” – przyniosły mnóstwo światowych hitów.

Wyświetlenia klipu \”Roar\” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy Perry była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły miliard wyświetleń. \”Firework\” i \”Last Friday Night\” przekroczyły miliard, a \”Dark Horse\” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.