Katy Perry i Nicki Minaj razem

19 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Efektem kooperacji pań jest piosenka „Swish Swish”. Kawałka o klubowym potencjale można posłuchać pod tym adresem.

To już trzeci utwór z nadchodzącego albumu piosenkarki i trzeci z udziałem gościa. W „Chained to the Rhythm” gwiazdę wsparł Skip Marley, a w „Bon Appétit” Migos. Wszystkie wymienione numery trafią na longplay „Witness”, który ukaże się 9 czerwca.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Na razie dyskografię gwiazdy zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku. Artystka zasiądzie w jury nowego sezonu talent show „American Idol”.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.