Katy Perry na randce z Chrisem Martinem

27 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Pogłoski pojawiły się po tym, jak wokalistów widziano razem na festiwalu Glastonbury. Muzycy oglądali z boku sceny występ Stormzy’ego, a także przybywali razem w strefie dla VIP-ów. Ponadto widziano ich trzymających się za ręce. – Wyglądali, że dobrze się ze sobą bawią – zdradził informator „The Sun”. Artyści dali nawet zrobić sobie fotkę na backstage’u, którą można znaleźć na Twitterze.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Jej najnowszy longplay, „Witness”, promowany przez piosenki „Chained To The Rhythm”, „Bon Appetit” i „Swish Swish”, ukazał się 9 czerwca 2017 roku. Gwiazda ostatnio spotykała się z Orlando Bloomem.

Chris Martin to były mąż Gwyneth Paltrow. Jego grupa Coldplay działa od 20 lat. W dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to „A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół ostatnio nagrał piosenkę „Something Just Like This” z duetem The Chainsmokers. 14 lipca ukaże się nowa EP-ka, „Kaleidoscope”.