Katy Perry ocenia kochanków. Orlando Bloom na miejscu…

12 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka bawiła się z popularnym prezenterem w grę „Prawda czy wyzwanie” („Truth Or Dare”). Poproszona o ranking byłych chłopaków i ich umiejętności w zakresie seksu nie wahała się i na 3. miejscu umieściła Diplo, z którym związana była przez kilka miesięcy w 2014 roku. Na 2. pozycji znalazł się jej ostatni chłopak, Orlando Bloom, a na szczycie John Mayer, z którym była przez trzy lata nim rozstali się pod koniec 2015 roku.

Artystka wyjawiła też, kto jest tym jedynym, który jej uciekł. – To Josh Groban – przyznała. – Jest moim dobrym przyjacielem i bardzo go kocham. Jest najlepszy.

9 czerwca ukazała się nowa płyta Katy Perry, „Witness”, promowana przez piosenki „Chained To The Rhythm”, „Bon Appetit” i „Swish Swish”.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Poprzedni longplay Amerykanki to „Prism” z października 2013 roku.

Orlando Blooma można obecnie oglądać w filmie „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”.