Katy Perry podana na tacy

12 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Zgodnie z tytułem utwór dotyczy jedzenia. W tym przypadku jest nim Katy Perry. W wideo widzimy wokalistkę, którą kucharze ugniatają jak ciasto, przyprawiają i gotują. Następnie artystka zostaje podana na kolację w luksusowym lokalu, którego gośćmi są udzielający się w piosence muzycy zespołu Migos. Za reżyserię odpowiada Dent de Cuir. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Zarówno ta kompozycja, jak i ujawniona wcześniej „Chained To The Rhythm”, zapowiadają nową płytę Amerykanki. Szczegóły wydawnictwa na razie nie są znane.

Wiadomo jednak, że na potrzeby krążka, gwiazda napisał około 40 piosnek, z których wybrała 15 najlepszych. – To odważny album – przekonuje Amerykanka. – Jeśli chodzi o brzmienie, to wesoły i taneczny materiał, jednocześnie mroczny i pełen światła. Znajdziecie tu wszystko. To na pewno jakaś zmiana.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Na razie dyskografię gwiazdy zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku.