Katy Perry strażniczką w więzieniu

23 lutego 2012
ok. 1 minuta czytania

Rolę strażniczki więziennej zaproponowała jej przyjaciółka, Shannon Woodward, która w „Dorastającej nadziei” wciela się w postać Sabriny.

– Shannon to moja najlepsza przyjaciółka – oznajmiła Perry. – Ostatnio zadzwoniła do mnie i spytała, czy nie chciałabym dla odmiany zająć się czymś fajnym i zagrać gościnnie w jej serialu. Pomyślałam: „Pewnie, nie mam nic innego do roboty, lubię spędzać czas z moją kumpelą”. Twórca serialu, Greg Garcia, to miły facet, ale mam nadzieję, że nie zamierza zniszczyć mojej przyszłej kariery w branży filmowej obsadzając mnie w roli ładnej i głupiej dziewczyny.

Greg Garcia skomentował wypowiedź Perry w równie żartobliwym tonie.

– Shannon powiedziała, że jej przyjaciółka Katy chce zagrać w serialu, więc się zgodziłem, chciałem zrobić dziewczynie przyjemność – tłumaczy reżyser. – Przyszła na przesłuchanie i powaliła nas na kolana. Była absolutnie przezabawna. A teraz dowiaduję się od ludzi, że Katy to też wokalistka. Mam nadzieję, że rola w naszym serialu pomoże jej w zrobieniu kariery. Show-biznes to naprawdę trudna branża.

Pod tym adresem można zobaczyć zdjęcie z planu „Dorastającej nadziei” z Katy Perry w przebraniu strażniczki więziennej. Odcinek z udziałem piosenkarki zostanie wyemitowany 6 marca.

Aktorski dorobek Katy Perry zamyka film „Smerfy”. Jej ostatni album to „Teenage Dream” z sierpnia 2010 roku.