Katy Perry w niezwykłym parku rozrywki

21 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

W euforycznym kawałku w rytmie disco udziela się Skip Marley, wnuk Boba Marleya. Współtwórcami utworu są Sia i Max Martin. Pierwszego dnia, kawałek odsłuchani ponad 3 miliony razy w serwisie Spotify, co jest nowym rekordem wśród śpiewających solistek. W ciągu tygodniu liczba streamów przekroczyła 20 milionów.

Wideo przedstawia gwiazdę w niecodziennym parku rozrywki. Teledysk nakręcony został w ciągu trzech styczniowych dni na terenie parku Six Flags Magic Mountain w kalifornijskiej Valencii. Klip wyreżyserował laureat Grammy, Matthew Cullen (Jay-Z, Beck), który współpracował wcześniej z artystką przy teledyskach do „Dark Horse” i „California Gurls”. Producentami są Danny Lockwood, Rob Newman, Ben Leiser i Javier Jimenez. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Niewykluczone, iż w tym roku fani doczekają się też nowej płyty artystki.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku.