Katy Perry wydaje „Witness”

15 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Longplay, który będzie piątym w dorobku wokalistki, trafi do rąk fanów 9 czerwca. Płyta ukaże się nakładem Capitol Records. Artystka zaprezentowała już dwa single promujące materiał – „Chained to the Rhythm” z udziałem Skipa Marleya i „Bon Appétit” nagrany z triem Migos. Do drugiej z piosenek powstał dość niepokojący klip, w którym widzimy gwiazdę w roli dania. Za reżyserię odpowiada Dent de Cuir. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Katy jednocześnie ogłosiła amerykańską trasę koncertową, która rozpocznie się 7 września w Columbus. Zapowiedź tournée można obejrzeć tutaj.

Według wcześniejszych doniesień, na potrzeby krążka, Perry napisał około 40 piosnek, z których wybrała 15 najlepszych. – To odważny album – przekonuje Amerykanka. – Jeśli chodzi o brzmienie, to wesoły i taneczny materiał, jednocześnie mroczny i pełen światła. Znajdziecie tu wszystko. To na pewno jakaś zmiana.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Na razie dyskografię gwiazdy zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku.