Katy Perry znajdzie amerykańskiego idola

17 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Stacja oficjalnie ogłosiła, że autorka przeboju „Roar” dołączyła od sędziowskiego składu. – Jesteśmy podekscytowani, że wchodzimy w tę nową erę „Idola” z Katy u steru – cieszy się szef działu rozrywki ABC, Channing Dungey. – Jej osiągnięcia mówią same za siebie. To wielka radość, że ta silna, utalentowana kobieta będzie inspirować i pomagać kolejnym artystom spełnić ich marzenia.

Katy Perry pochwaliła się swą rolą w programie na Twitterze.

Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja, ale pozostałymi jurorami mają być Chris Daughtry, Timbaland i Fantasia Barrino.

Na pewno natomiast wiadomo, że 6 czerwca ukaże się nowa płyta amerykańskiej gwiazdy popu, „Witness”. Artystka zaprezentowała już dwa single promujące materiał – „Chained to the Rhythm” z udziałem Skipa Marleya i „Bon Appétit” nagrany z triem Migos. Do drugiej z piosenek powstał dość niepokojący klip, w którym widzimy wokalistkę w roli dania. Za reżyserię odpowiada Dent de Cuir. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Na razie dyskografię gwiazdy zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku.