Kelis nie wystąpi w tym tygodniu w Operze Leśnej

7 czerwca 2016
ok. 2 minut czytania

– Ze względów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 10 czerwca 2016 roku – czytamy w komunikacie organizatorów. – Występ artystki Kelis z zespołem zostaje odwołany w tym terminie. O nowym terminie poinformujemy niebawem. Występy pozostałych artystów: Brodka, Krzysztof Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee odbędą się bez zmian.

Osoby, które dokonały zakupu biletów na ten dzień proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterię. Aby zrekompensować nieobecność Kelis, każda osoba, która dokonała już zakupu biletu, będzie mogła wejść bezpłatnie na koncert na podstawie listy gości (prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości).

Osoby, które dokonały zakupu karnetów proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterię. Aby zrekompensować nieobecność Kelis, każda osoba, która dokonała już zakupu karnetu, będzie mogła odebrać opaskę dającą takie same uprawnienia (3 dni koncertów + 3 dni imprez klubowych) w punkcie akredytacyjnym na Placu Przyjaciół Sopotu w dniach:
– czwartek 9 czerwca, godz. 15:00 – 20:00
– piątek 10 czerwca, godz. 8:00 – 18:00
– sobota 11 czerwca, godz. 8:00 – 18:00
(Również prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości)

Bilety oraz karnety na to wydarzenie, które stanowią nagrodę w konkursach utrzymują swoją ważność.

W związku z powyższą zmianą ustalono nową cenę biletu jednodniowego do Opery Leśnej. Nowa cena to 25 zł niezależna od miejsca czy sektora.

Program konferencji pozostaje bez zmian.