Kelly Clarkson przestała się przejmować opinią innych

21 marca 2018
ok. 2 minut czytania

Singel „I Don’t Think About You” jest następcą nominowanego do Grammy „Love So Soft” (złoty status w USA), który jako pierwszy zwiastował płytę „Meaning Of Life”.

– Chodzi o ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że nikt nie ma już nad tobą żadnej władzy. Chyba każdy z nas był w sytuacji, w której nie mógł być sobą i musiał dopasować się do innych – mówi Kelly Clarkson. – Czasami coś takiego może nas złamać. W piosence jest mowa o tym, że pewnego dnia się budzisz i już w ogóle o tym nie myślisz. Nie ma już w twoim świecie nikogo, kto by go zaburzał. To utwór o wolności.

Kelly Clarkson w tworzeniu piosenek na ósmy w karierze album „Meaning Of Life”, pomagali między innymi Jason Halbert, Jesse Shatkin, laureat Grammy Greg Kurstin, Mick Schultz, The Monarch, Nick Ruth. W piosence „Whole Lotta Woman” wspierają ją muzycy legendarnej formacji Earth Wind & Fire.

Oprócz milionów sprzedanych płyty i singli, wyprzedanych koncertów, Kelly ma także na koncie udaną karierę musicalową, ale przede wszystkim szczęśliwe życie rodzinne w Nashville u boku męża i dwójki dzieci. W 2016 roku Clarkson zadebiutowała jako pisarka. Napisała książkę dla dzieci „River Rose And The Magical Lullaby”, która weszła na listę bestsellerów „New York Times”. W 2017 roku ukazała się kontynuacja tej opowieści, „River Rose And The Magical Christmas”.

Kelly Clarkson sprzedała 25 milionów albumów i 36 milionów singli na całym świecie. Jej największe przeboje to „Before Your Love” / „A Moment Like This”, „Since U Been Gone”, „My Life Would Suck Without You” i „Stronger (What Doesn’t Kill You)”. Longplay „Meaning of Life” ukazał się 27 października 2017 roku.