Kelly Clarkson znalazła sens życia

20 października 2017
ok. 1 minuta czytania

– Od piosenki „Meaning of Life” zaczął się cały ten projekt – mówi artystka. – Klimat, soulowy charakter, przesłanie tego utworu pokazują nowy kierunek, który obrałam.

Już wcześniej artystka zapowiadała, że zrywa z pop-rockową stylistyką i wraca do soulowych korzeni. – Myślę, że ludzie tego właśnie oczekiwali ode mnie, kiedy oglądali mnie w „Idolu” – wyjaśniała kilka miesięcy temu. – Śpiewałam te wszystkie Arethy (Franklin), uwielbiam Tinę Turner, Mariah Carey i Whitney Houston. Słuchałam R&B w liceum.

Oldschoolowo brzmiącego, pełnego emocji i dramaturgii kawałka „Meaning of Life” można posłuchać poniżej.

Album „Meaning of Life” ukaże się 27 października. Będzie to pierwszy w karierze artystki materiał nagrany dla Atlantic Records. Przy produkcji ósmego w karierze albumu, laureatka Grammy i programu „Idol” po raz kolejny nawiązała współpracę z topowymi producentami oraz autorami utworów znanymi z jej największych hitów, takimi jak Jason Halbert, Jesse Shatkin czy Greg Kurstin. Fani poznali już dwa kawałki „Love So Soft” i „Move You”.

Kelly Clarkson sprzedała 25 milionów albumów i 36 milionów singli na całym świecie. Jej największe przeboje to „Before Your Love” / „A Moment Like This”, „Since U Been Gone”, „My Life Would Suck Without You” i „Stronger (What Doesn’t Kill You)”.

Ostatni longplay 35-latki to „Piece by Piece”. Krążek miał premierę w marcu 2015 roku.