Kelly Rowland pociesza Demi Lovato tatuażem

27 lipca 2018
ok. 2 minut czytania

Demi Lovato ma na dłoni wytatuowanego lwa. Identyczny tatuaż namalowała sobie na tej samej ręce Kelly Rowland wyrażając w ten sposób miłość i wsparcie dla koleżanki.

Demi Lovato trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów.

Rzecznik artystki zapewnił, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre informacje podawane przez prasę nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

Wyrazy miłości przesłali wokalistce nie tylko fani, ale też gwiazdy. Poniżej można zobaczyć tweety Ariany Grande, Ellen DeGeneres oraz Lily Allen. Justin Bieber zapewnuił, ze mofli się o piosenkarkę.

Demi Lovato w tym roku opublikowała piosenkę \”Sober\” (\”Trzeźwa\”). Gwiazda opowiadała w utworze o swej walce z nałogiem. W piosence wokalistka przeprasza swych bliskich za picie alkoholu.

Demi Lovato w marcu tego roku świętowała 6 lat trzeźwości.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, \”Confident\” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to \”Tell Me You Love Me \” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, \”Liberation\”.

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach \”Glee\”, \”Od zmierzchu do świtu\” i \”Zoolander 2\”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach \”Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski\”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji \”Książę Czaruś\” (\”Charming\”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.