Kendrick Lamar rapuje dla Andersona .Paaka

4 października 2018
ok. 1 minuta czytania

Efektem kooperacji hiphopowych gwiazdorów jest utwór zatytułowany \”Tints\”. To pierwsza współpraca raperów w jednej piosence. Artyści wcześniej pojawili się razem na płycie \”Compton: Dr. Dre oraz na ubiegłorocznym soundtracku do \”Czarnej Pantery\”.

Numer \”Tints\” stanowi zapowiedź nadchodzącego albumu Andersona .Paaka, \”Oxnard\”. Wydawnictwa, będącego następcą \”Malibu\”, należy spodziewać się pod koniec roku. – O nagraniu takiej płyty marzyłem w liceum, kiedy słuchałem \”The Blueprint\” Jaya-Z \”The Documentary\” The Game\’a czy \”The College Dropout\” Kanye Westa – zachęca Paak.

Anderson .Paak to pochodzący z Kalifornii raper, który dał o sobie znać na scenie Los Angeles w 2011 roku. Od tego czasu muzyk zyskał rozgłos na całym świecie, mieszając swoje fascynacje folkiem i klasycznym rockiem z soulem, jazzem i hip-hopem. W 2014 do sprzedaży trafił jego pierwszy longplay zatytułowany \”Venice\”, a rok później Anderson pojawił się w aż 6 kawałkach z nowego albumu Dr. Dre \”Compton\”. Ostatni album, \”Malibu\”, wydał w styczniu 2016 roku.

Ostatnia płyta Kendricka Lamara to \”Damn.\” z 2017 roku. Artysta latem 2018 roku wystąpił na Kraków Live Festival.