Kevin Parker na nowej płycie Marka Ronsona

4 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

„Daffodils” to jedna z najoryginalniejszych piosenek ostatnich lat,. Kompozycja znalazła się na poprzedniej płycie Marka Ronsona i to właśnie za sprawą wokalu Kevina Parkera stała się tak wyjątkowa. Trudno się dziwić, że Mark Ronson kolejny raz nakłonił do współpracy wokalistę Tame Impala.

– Napisaliśmy wspólnie piosenkę pod tytułem „Laurie” – mówi Mark Ronson. – A nawiasem mówiąc nowa muzyka Tame Impala, którą już słyszałem jest niesamowita.

Choć kilka dni temu ukazał się pierwszy singel z nowej płyty Marka Ronsona („Nothing Breaks Like A Heart” z Miley Cyrus) nadal nie znana jest data premiery.

– Miley chciała żeby wypuścić to w listopadzie – mówi Mark Ronson. – Kiedy ukaże się cała płyta nie mam pojęcia. Jeszcze nie jest skończona.

Ostatni album Marka Ronsona to „Uptown Special”, który ukazał się w styczniu 2015 roku. Z płyty pochodzą single „Feel Right”, w którym pojawia się Mystikal i megaprzebój „Uptown Funk” z udziałem Bruno Marsa. Producent pracował m.in. przy najnowszej płycie Queens of the Stone Age, „Villains”.