Khalid i The Kid Laroi na płycie Justina Biebera

12 marca 2021
ok. 2 minut czytania

Justin Bieber z pomocą Twittera zaprezentował tracklistę albumu \”Justice\”. Wśród nieznanych jeszcze kompozycji są m.in. \”As I Am\” z udziałem Khalida i \”Unstable\”, w którym udziela się The Kid Laroi.

Daniel Caesar i Giveon wymienieni są przy piosence \”Peaches\”, a Beam pojawia się przy kawałku \”Love You Diff\”. Burna znajduje się obok tytułu \”Loved By You\” – pewnie chodzi o Burna Boya.

Tytuły innych piosenek to \”2 Much\”, \”Deserve You\”, \”Off My Face\”, \”Die For You\”, \”Somebody\” oraz \”Ghost\”.

– W czasach, gdy na naszej planecie dzieje się tyle zła, wszyscy łakniemy uzdrowienia i sprawiedliwości dla ludzkości. Tworzyłem tę płytę z myślą, by przynieść ukojenie, by tworzyć piosenki, z którymi ludzie będą mogli się utożsamiać i dzięki którym poczują się mniej samotni – mówi Justin Bieber. – Cierpienie, niesprawiedliwość i ból mogą sprawić, że ludzie mogą poczuć się bezsilni. Muzyka to świetny sposób, by przypomnieć sobie, że nie jesteśmy sami na świecie. Dzięki muzyce możemy odnaleźć porozumienie z innymi. Wiem, że nie rozwiążę problemów świata samym wydawaniem albumów, ale jestem przekonany, że gdy każdy z nas przekaże tej planecie jakiś prezent, znacznie zbliżymy się do jedności. To jest mój wkład. Chcę dalej prowadzić rozmowę o tym, co oznacza sprawiedliwość, tak byśmy mogli kontynuować nasze uzdrawianie.

W 2020 roku Justin wydał nominowany do Grammy album \”Changes\”, trafił na szczyt Top 40 z \”Intentions\” ft. Quavo, zagrał świetnie przyjęty koncert noworoczny. Na TikToku przygotował występ \”Journals Live from the drew house\”, który pobił wszelkie rekordy aplikacji. Tydzień temu artysta wystąpił dla Spotify, a jego występ zawierał elementy AR. W międzyczasie Bieber dwukrotnie pojawił się jako gość muzyczny \”Saturday Night Live\”, wystąpił na ceremoniach American Music Awards oraz People’s Choice Awards, a niedawno został ogłoszny jako gwiazdor gali Kids’ Choice Awards, która odbędzie się 13 marca.

Katalog Justina Biebera liczy ponad 75 miliardów streamów i ponad 70 mln sprzedanych egzemplarzy albumów. Wokalista jest najpopularniejszym artystą na YouTube, gdzie ma ponad 60 mln subskrypcji. Justin pobił światowy rekord Spotify, przekraczając 65 mln słuchaczy miesięcznych.

JUSTICE 3/19https://t.co/VSc6FCWSVs pic.twitter.com/je75ZGGC5D— Justin Bieber (@justinbieber) March 11, 2021