Kid Cudi wykorzystał Smashing Pumpkins dla Dwayne’a Johnsona

13 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Kid Cudi wykorzystał w piosence pamiętny refren „Despite all my rage I am still just a rat in a cage” z piosenki „Bullet with Butterfly Wings” pochodzącej ze znakomitego albumu „Mellon Collie and the Infinite Sadness”. Piosenka znalazła się na soundtracku najnowszego filmu z Dwayne’em Johnsonem „Rampage: Dzika furia”. Piosenki można posłuchać poniżej.

W filmie Dwayne Johnson wciela się w Davisa Okoye, bohaterskiego prymatologa, który świetnie radzi sobie ze zwierzętami, ale niezbyt dobrze z ludźmi. Jego najlepszym przyjacielem jest goryl George (Jason Liles). Niestety, w wyniku nieudanego eksperymentu, George i inne zwierzęta stają się gigantycznymi mutantami. John musi zrobić wszystko, by ocalić świat przed olbrzymami. Pomaga mu piękna dr. Kate Caldwell, specjalistka w dziedzinie genetyki, którą gra Naomie Harris („Skayfall”, „Spectre”).

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Artystę, który naprawdę nazywa się Scott Mescudi, ostatnio można było podziwiać w filmach „Need for Speed”, „Romans na dwie noce”, „Ekipa”, „Vincent N Roxxy” czy komedii „Drunk Parents” z Salmą Hayek i Alekiem Baldwinem. Jego dyskografię zamyka płyta „Passion, Pain & Demon Slayin'” z grudnia 2016 roku. Pochodzący z Cleveland muzyk sprzedał ponad 5 milionów singli. Nagrywał z takimi wykonawcami jak Jay Z, Mary J. Blige, David Guetta, MGMT, Shakira, Snoop Dogg i Michael Bolton. Pojawił się też na ostatnim wydawnictwie Kanye Westa, „The Life of Pablo” (2016).