Kid Cudi z fanami na „Gwiezdnych wojnach”

4 stycznia 2016
ok. 1 minuta czytania

Raper i aktor wrzucił na Twitter otwarte zaproszenie. – Kochacie „Gwiezdne wojny”? – napisał. – Kochacie mnie? Chcecie zobaczyć „Przebudzenie Mocy” ze mną? Ja stawiam.

Artysta poprosił, by zainteresowani stawili się pod kinem w Los Angeles z jego płytą bądź koszulką czy innym oficjalnym gadżetem. Pojawiła się spora grupa ludzi, którzy później dzielili się wrażeniami w social mediach.

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Artystę, który naprawdę nazywa się Scott Mescudi, ostatnio można było podziwiać w filmach „Need for Speed”, „Romans na dwie noce” i „Ekipa”. Jego dyskografię zamyka płyta „Speedin' Bullet 2 Heaven” z grudnia 2015 roku.

Produkcja „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” potrzebowała tylko 19 dni by przekroczyć na świecie dochód 1,5 miliarda dolarów. W nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wrócili Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, a także Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker oraz Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawiają się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow. Za kamerą stanął J.J. Abrams.