Kid Cudi z pomocą Pharrella i Willow Smith

2 grudnia 2016
ok. 2 minut czytania

Muzyk niedawno zgłosił się na terapię z powodu depresji i myśli samobójczych. Wszystko wskazuje na to, że jego stan się poprawił. Niedawno zaprezentował bowiem klip do singla „Frequency” (do sprawdzenia tutaj), a teraz ogłosił szósty, długogrający krążek.

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i zestaw otrzymał tytuł „Passion, Pain & Demon Slayin'”. Zestaw ukaże się już 16 grudnia nakładem Republic. Artysta zaprezentował też nowe nagranie „Baptized in Fire” z udziałem Travisa Scotta. Piosenki można posłuchać na tej stronie.

Wśród gości na albumie znaleźli się ponadto Pharrell, Andre Benjamin i Willow Smith.

Oto tracklista:
„Frequency”
„Swim in the Light”
„Releaser”
„By Design” (ft. Andre Benjamin)
„All In”
„ILLusions”
„Rose Golden” (ft. Willow Smith)
„Baptized in Fire” (ft. Travis Scott)
„Flight at First Sight” / „Advanced” (ft. Pharrell Williams)
„Does It”
„Dance 4 Eternity”
„Distant Fantasies”
„Wounds”
„Mature Nature”
„Kitchen”
„Cosmic Warrior”
„The Guide” (ft. Andre Benjamin)
„The Commander”
„Surfin' (ft. Pharell Williams)

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Artystę, który naprawdę nazywa się Scott Mescudi, ostatnio można było podziwiać w filmach „Need for Speed”, „Romans na dwie noce”, „Ekipa” i „Vincent N Roxxy”. Zagrał też w czekającej na premierę komedii „Drunk Parents” z Salmą Hayek i Alekiem Baldwinem. Jego dyskografię zamyka płyta „Speedin' Bullet 2 Heaven” z grudnia 2015 roku. Pochodzący z Cleveland muzyk sprzedał ponad 5 milionów singli. Nagrywał z takimi wykonawcami jak Jay Z, Mary J. Blige, David Guetta, MGMT, Shakira, Snoop Dogg i Michael Bolton. Pojawił się też na ostatnim wydawnictwie Kanye Westa, „The Life of Pablo” (2016).