Kid Cudi zrezygnował z imperium

5 września 2016
ok. 2 minut czytania

Raper i aktor zrezygnował z udziału w popularnej produkcji z uwagi na kreatywne różnice, które dzieliły go z twórcami telewizyjnego. Artysta miał wcielić się w postać Grama, muzyka, który rywalizuje z Hakeemem (Bryshere „Yazz” Gray) i romansuje z Tianą (Serayah McNeill). Jego miejsce w obsadzie zajął inny hiphopowy muzyk Romeo Miller. Zdjęcie Millera na planie można znaleźć na jego twitterowym profilu.

Bohaterem cyku „Imperium” opowiadającym o branży muzycznej jest Lucious (Terrence Howard), były diler a obecnie szef wytwórni płytowej, który prowadzi firmę z byłą żoną Cookie (Taraji P. Henson) oraz synami, z których dwóch jest muzykami. Za produkcją stoją Lee Daniels i Danny Strong. Wśród fanów serii są Barack i Michelle Obama. W nowej, trzeciej już odsłonie gościnnie wystąpią m.in. French Montana, Birdman, Mariah Carey i Taye Diggs.

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Artystę, który naprawdę nazywa się Scott Mescudi, ostatnio można było podziwiać w filmach „Need for Speed”, „Romans na dwie noce”, „Ekipa” i „Vincent N Roxxy”. Jego dyskografię zamyka płyta „Speedin' Bullet 2 Heaven” z grudnia 2015 roku. Pochodzący z Cleveland muzyk sprzedał ponad 5 milionów singli. Nagrywał z takimi wykonawcami jak Jay Z, Mary J. Blige, David Guetta, MGMT, Shakira, Snoop Dogg i Michael Bolton. Pojawił się też na ostatnim wydawnictwie Kanye Westa, „The Life of Pablo” (2016).

Romeo Miller jest nie tylko raperem, ale i koszykarzem, modelem czy aktorem. Największy sukces odniósł za sprawa debiutu „Lil 'Romeo”, który dotarł na 6. miejsce Billboard 200 i rozszedł się w półmilionowym nakładzie.