Killy, Yung Bans i IAMDDB wystąpią w Polsce

20 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Killy – raper z Toronto – bardzo szybko stał się postacią, na którą warto zwrócić uwagę. Po sukcesie jego singla \”Killamonjaro\” w 2017 roku, który ma ponad 35 milionów wyświetleń na YouTube, raper udowodnił, że pnie się tylko w górę. Jego produkcje to wysublimowane teksty i charakterystyczne melodie. Killy wystąpi 21 września tego roku w klubie Pogłos.

Kolejnym artystą, który szturmem zdobywa popularność na całym świecie jest YUNG BANS – zadebiutował na rynku muzycznym z melodyjnymi i subtelnymi utworami, które streamowane były w milionach, a wśród osób z którymi pracował można wymienić m.in. Playboi Cartiego, Smokepurpp czy Lil Skies. Bans jako swoje inspiracje wskazuje takich artystów jak Lil Wayne czy Chief Keef. To właśnie ich dorobek wywarł największy wpływ na twórczość młodego artysty. YUNG BANS wystąpi 27 listopada 2021 roku w klubie Hydrozagadka.

Z kolei w grudniu 2021 roku w warszawskiej Pradze Centrum wystąpi potęga hip-hopu z Wielkiej Brytanii – IAMDDB. Artystka zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu . Diana De Brito zdradza, że album pozwoli słuchaczom poznać ją na bardziej intymnym poziomie. – To prawdziwa IAMDDB, dopracowana DDB, zmysłowa DDB – mówi, dodając, że projekt podkreśli jej różnorodną osobowość. – To moje odrodzenie. IAMDDB wystąpi 10 grudnia 2021 roku w Pradze Centrum.

Bilety na koncerty dostępne są na followthestep.com jak również w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach Empik.