Kiss zagra w 2021 roku w Łodzi

20 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Wszystkie dotąd zakupione bilety będą wymienione na nowe. Dokonają tego sprzedawcy, u którego wejściówki zostały nabyte: jeśli bilety zakupiono poprzez system Ticketmaster należy kliknąć tutaj, a jeśli przez system eBilet – tu.

Procedura przeniesienia biletów rozpocznie się od poniedziałku, 27 lipca o godzinie 10:00, w tym samym czasie ruszy również regularna sprzedaż nowych wejściówek.

– Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny – mówi Gene Simmons. – Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie.

W związku z nowymi terminami, Kiss wprowadza do sprzedaży specjalne pakiety VIP i przedsprzedaż biletów dla fanklubu \”KISS Army\”.

Sprzedaż biletów i pakietów VIP rozpocznie się zgodnie z poniższym harmonogramem:
26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – sprzedaż pakietów VIP
26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – przedsprzedaż biletów dla \”KISS Army\”
27 lipca 2020, poniedziałek, godz. 10:00 – sprzedaż ogólna

Zespół Kiss jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rockandrollowe koncerty. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame zaliczyło Kiss do najważniejszych wykonawców w historii.