Klasyki Hansa Zimmera w nowych wersjach. Posłuchaj Leony Lewis

16 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Zestaw zatytułowany „The Classics” trafi do sprzedaży 13 stycznia. Dzieło wypełnią przygotowane na nowo kompozycje z obrazów „Interstellar”, „Kórl Lew”, „Incepcja”, „Piraci z Karaibów” czy „Mroczny rycerz powstaje”. Odpowiadają za nie tacy twórcy jak Lang Lang, Lindsey Stirling czy The Piano Guys. Wydawnictwo promuje zaśpiewana przez Leonę Lewis ballada „Now We Are Free” z filmu „Gladiator”. Przeróbki utwory, który oryginalnie wykonywała Lisa Gerrard z Dead Can Dance, można posłuchać tutaj.

Pełną tracklistę można znaleźć w sklepie Amazon.

W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy. W Polsce pojawi się z trzema kocnertami. Artysta wystąpi 26 maja 2017 w Gdańsku, w Ergo Arenie, 28 maja 2017 w Łódzi, w Atlas Arenie oraz 30 maja 2017 w Krakowie, w Tauron Arenie. Towarzyszyć mu będzie orkiestra, chór i 15-osobowy zespół. Kompozytor ostatnio pracował przy nadchodzącym wojennym dramacie Christophera Nolana, „Dunkierka”.

Leony Lewis karierę zaczęła w programie „The X Factor”, który wygrała w 2006 roku. Od tego czasu wydała pięć płyt, w tym multiplatynową „Spirit” promowaną przebojami „Bleeding Love” czy „Run”. Razem z Jimmym Page’em wykonała na ceremonii zamknięcia Olimpiady w Pekinie „Whole Lotta Love”z repertuaru Led Zeppelin.

Ostatni album Leony Lewis, zatytułowany „I Am”, ukazała się 11 września.