Klip wokalistki Evanescence do filmu z gwiazdą „Gry o tron”

27 marca 2017
ok. 2 minut czytania

Obraz wyreżyserował Eric Howell. On też jest reżyserem teledysku, dla którego scenerią był piękny zamek w Sienie, we Włoszech, na którym kręcono także sceny do filmu. Amy Lee przechadza się po posiadłości i gra na fortepianie w pięknej sukni. W kilku scenach towarzyszy jej mały chłopiec. Efekt pracy Erica Howella można podziwiać tutaj.

Obraz „Voice From The Stone” powstał na podstawie powieści Silvio Raffo. Bohaterką jest pielęgniarka (znana z „Gry o tron” Emilia Clarke), która próbuje pomóc pewnemu chłopcu, który po śmierci matki przestaje mówić. Mieszkając z ojcem (Marton Csokas) w wielkiej posiadłości w Toskanii, Jakob nie tylko milczy, ale i jest nękany przez głosy dochodzące z murów.

– Niedawno zostałam matką i ten film silnie na mnie wpłynął – opowiada rockmanka. – Miałam okazję blisko współpracować z reżyserem Erikiem Howellem oraz Michaelem Wandmacherem, który komponował muzykę do thrillera.

Amy Lee jest aktualnie w studiu z zespołem Evanescence, gdzie pracuje nad nową płytą. Jej premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ostatnie, imienne wydawnictwo Evanescence pochodzi z 2011 roku. Amy Lee ostatnio nagrywała covery piosenek z repertuaru Portishead, U2, Chrisa Isaaka czy Led Zeppelin. W 2016 roku wydała płytę dla dzieci, „Dream Too Much”.