KNoW rozgrzeje przed gitarzystą Korna

11 czerwca 2010
ok. 1 minuta czytania

Zespół powstał pod koniec 2002 roku. Artyści słuchali różnej muzyki, począwszy od metalu i rocka, przez reggae i hip-hop, aż po jazz, wspólne inspiracje od zawsze były jednak numetalowe. Wśród ulubionych kapel wymieniali Il Nino, Pleymo, Incubus, Korn, Taproot, Slipknot, Deftones czy Limp Bizkit.

W połowie 2003 roku, po zmianach składu, powstały nowe utwory i pierwsze amatorskie nagrania. Ważniejszy był jednak 2005 rok. Grupa, do tej pory garażowa, wyszła na scenę. Debiutując, niespodziewanie wygrali Ragtime Rock Festival, a później zdobywali jeszcze wiele nagród na festiwalach rockowych w całej Polsce m.in. główną na Spring Rock Festival.

Dotąd mieli na koncie EP-kę „Uszy przekłute dźwiękiem” oraz dwa single – „Pozbawione barw” i „Donikąd”. 18 czerwca tego roku, po dwuletniej przerwie w działalności, zespół powrócił z kolejnym wydawnictwem – EP-ką „Renimacja magii”. Jeszcze w tym roku KNoW planuje nagranie pierwszego pełnego albumu.

Bilety, w cenie 85 złotych (95 zł w dniu koncertu), do nabycia za pośrednictwem: Metalopolis.pl, Ticketpro.pl, ebilet.pl, Ticketonline.pl, Ticketportal.pl, Kupbilet.pl,
Eventim.pl i Bileteria.pl.