Kochanka Ozzy’ego Osbourne pozywa jego córkę

4 sierpnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Stylistka i fryzjerka zarzuca też Kelly Osbourne emocjonalne dręczenie i ujawnienie prywatnych informacji. Sprawa dotyczy wpisu na Twitterze, w którym latorośl rockmana wyzwała kobietę, niezbyt pochlebnie wypowiedziała się o jej fryzjerskich umiejętnościach i podała jej numer telefonu. Pugh twierdzi, że wokalistka i gwiazda telewizji zrobiła to celowo, by jej zaszkodzić.

Profil Kelly Osbourne na Twitterze obserwują ponad 4 miliony osób.

Michelle Pugh wypowiedziała się również o związku z Ozzym. Podczas gdy wokalista Black Sabbath twierdzi, że była to czysto cielesna relacja wynikająca z jego uzależnienia od seksu, fryzjerka twierdzi, że zakochała się w muzyku. – Kiedy mówiłam, że przeżyłam największą miłość swego życia, to było na serio – przekonuje stylistka. – Czułam się jak najpiękniejsza, najbardziej wielbiona kobieta na świecie.

Odkąd romans wyszedł na jaw, 67-latek zaczął leczyć się z uzależnienia od seksu. Jego żona, choć początkowo zażądała rozwodu, później przyjęła go z powrotem.

Ozzy i Sharon pobrali się w 1982 roku. Mają razem trójkę dzieci.

Ostatnie solowe dzieło Anglika to „Scream” z czerwca 2010 roku. Dorobek Black Sabbath zamyka longplay „13”, który miał premierę w czerwcu 2013 roku.

Na muzyczny dorobek Kelly Osbourne składają się płyty „Shut Up” (listopad 2002) oraz „Sleeping in the Nothing” (czerwiec 2005). 31-latka jest też jurorką w programach „Australia’s Got Talent” i „Project Runway Junior”.