Kodaline nie zagrają w Krakowie

20 września 2017
ok. 2 minut czytania

– Jesteśmy rozczarowani tą decyzją, ale postanowiliśmy, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest odwołanie naszej europejskiej trasy – czytamy w oficjalnym komunikacie. – Jak wiecie pracowaliśmy nad naszym trzecim albumem ciężej niż kiedykolwiek i nie możemy być bardziej dumni z tego co już powstało. Czujemy jednak, że coś jest jeszcze przed nami. Nie przestaliśmy komponować przez całe lato, ale musimy ponownie wrócić do studnia w najbliższych miesiącach i popracować nad pomysłami, które mamy. Wiemy, że warto czekać i mamy nadzieję, że uważacie podobnie. Wszystkie europejskie daty przełożymy na rok 2018. Dziękujemy Wam za wsparcie, jakie dawaliście nam przez te wszystkie lata. Wiemy, że mamy najlepszych fanów na świecie i chcemy nagrać dla Was możliwie najlepszą płytę. Nie możemy się doczekać, by zagrać dla Was nasz nowy materiał! Mnóstwo miłości.

W przypadku biletów zakupionych przez internet należy kontaktować się pod adresem [email protected] W przypadku biletów zakupionych w stacjonarnych punktach sprzedaży, zwroty będą przyjmowane w tych punktach.

Kodaline swój repertuar opierają na fuzji indie rocka i folku w stylu Mumford & Sons czy Bombay Bicycle Club. Ich debiutancki album „In a Perfect World” ukazał się w czerwcu 2013 roku. Płyta pojawiła się na szczycie irlandzkiej listy najchętniej kupowanych płyt oraz na trzecim miejscu UK Top 40. Druga płyta Kodaline, „Coming Up for Air”, została wyprodukowana przez Jacknife’a Lee, studyjnego współpracownika wspomnianych U2, R.E.M. czy Bloc Party. Longplay miał premierę w lutym 2015 roku.