Kolejna płyta Lady Gagi w 2017 roku

24 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Artystka przygotowuje się do występu na Super Bowl, ale najwyraźniej znalazła też czas na pracę w studiu. Nadchodzący longplay wokalistki ma ukazać się rok po „Joanne”.

– W październiku 2017 roku ukaże się jej nowy album, więc 100 milionów widzów oglądających ją w przerwie Super Bowl, na pewno nie zaszkodzi sprzedaży – zdradził informator.

Do sieci niedawno trafiło zdjęcie Amerykanki ze studia. Towarzyszyli jej Brian Kennedy, który wcześniej współpracował z Rihanną, Chrisem Brownem, Ciarą i Kelly Clarkson oraz artysta country, Dallas Davidson.

5 lutego 2017 roku Gaga wystąpi na stadionie NRG w Houston w przerwie meczu Super Bowl, gdzie zmierzą się New England Patriots i Atlanta Falcons.

Wokalistka ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Jej najnowszy longplay, „Joanne”, pochodzi z października 2016 roku.

Artystka coraz częściej zajęta jest karierą aktorską. Zagrała w szóstym sezonie „American Horror Story” Ryana Murphy’ego oraz potwierdziła udział w filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera.