Kolejny aktor z dziewczynami z Dubaju. Doda na zdjęciu z planu

27 lipca 2020
ok. 2 minut czytania

Dla Ricciottiego udział w polskiej superprodukcji będzie pierwszą rolą w pełnym metrażu. – Postać grana przez Iacopo z całą pewnością zapisze się w pamięci widzów… – zapewniają twórcy.

Nowego członka obsady można zobaczyć na zaprezentowanym zdjęciu, w którym znaleźli się również Andrea Preti i Giulio Berruti oraz producentka filmu Dorota \”Doda\” Rabczewska-Stępień.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach \”Dziewczyny z Dubaju\” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. \”afery dubajskiej\”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Nowy film wyprodukowany został przez duet producencki: Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach \”Pitbull. Niebezpieczne kobiety\” i \”Pitbull. Ostatni pies\”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu \”Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej\”. Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn, który stanął za kamerą takich przebojów, jak \”Listy do M.\” czy \”Planeta Singli\”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Na ekranie zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józka Pawłowskiego.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę.

Premierę wyznaczono na 22 stycznia 2021 roku.