Kolejny cover Disturbed

8 września 2020
ok. 1 minuta czytania

Kapela wzięła na warsztat przebój \”If I Ever Lose My Faith In You\” z płyty \”Ten Summoner\’s Tales\” z 1993 roku. Premierę coveru zaplanowano na 11 września. Pod tym adresem można ustawić przypomnienie.

Wcześniej Disturbed opublikowali swoje wersje \”The Sound Of Silence\” duetu Simon and Garfunkel, \”Shout\” Tears For Fears i \”Land Of Confusion\” Genesis.

Disturbed to multiplatynowy gigant hard rocka z Chicago, który odniósł rzadko spotykany sukces, debiutując na pierwszym miejscu notowania Billboard Top 200 pięcioma kolejnymi albumami studyjnymi. To wyróżnienie podniosło ich do rangi zespołu Metallica, która dotychczas dokonała tego jako jedyny inny zespół hard rockowy w historii tego notowania.

Kapela miała przyjechać do Polski w ramach \”Evolution Tour\”, ale w nowym harmonogramie zabrakło miejsca na występ w naszym kraju.

– Mieliśmy nadzieję na jakieś wytyczne dotyczące imprez masowych, które mają odbyć się latem – wyjaśniali. – Niestety nie otrzymaliśmy ich, dlatego z ostrożności zdecydowaliśmy się odwołać koncert w Polsce zaplanowany na 16 czerwca w Ergo Arenie w Trójmieście oraz w Niemczech zaplanowany na 17 czerwca w Swiss Life Hall w Hannoverze.

Ostatni album \”Evolution\” miał premierę w 2018 roku.