Kolejny film Rihanny

23 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Zdjęcie gwiazd na Tygodniu Mody w Paryżu w 2014 roku zrobiło furorę w sieci. Uznano, że wyglądają jak koleżanki-oszustki zarabiające na pokazach mody i że to dobry pomysł na film. Teraz Netflix nabył prawa do realizacji produkcji. Rihanna ma zagrać kobietę kantującą mężczyzn, a Lupita Nyong’o jej genialną pomocniczkę-informatyczkę.

Ava DuVernay będzie reżyserować na podstawie scenariusza Issy Rae.

Fotkę, od której wszystko się zaczęło można obejrzeć tutaj.

Rihanna ostatnio wystąpiła w serialu „Bates Motel”, a także czekającym na premierę (21 lipca 2017) obrazie science fiction Luca Bessona, „Valerian i miasto tysiąca planet” oraz „Ocean’s Eight”, kobiecej wersji „Ocean’s Eleven”.

Najnowsza płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Lupita Nyong’o urodziła się w Meksyku, a wychowała w Kenii. Później uczęszczała do college’u w USA. Rozgłos przyniósł jej dramat „Zniewolony. 12 Years a Slave”, za który zdobyła Oscara. Ostatnio zajęta była na planie „Star Wars: The Last Jedi”. Niedawno zagrała też w obrazie „Queen of Katwe” z jej udziałem.