Koncert Alan Walkera w Poznaniu odwołany

27 listopada 2018
ok. 2 minut czytania

Organizatorzy koncertu pracują nad nową datą. Bilety zakupione na grudniową datę będą obowiązywać na nową datę koncertu.

Oto oświadczenie Alana Walkera:

Due to unforeseen circumstances beyond the control of me and my team, I am sad to let you know that I am postponing my upcoming shows in Berlin and Poznan this week. I am truly sorry for not being able to perform for you guys and for any inconvenience this causes. We are working hard to find new dates for both shows, and will provide you information about the re-scheduled dates as soon as I have it.
I am truly, truly sorry and I will see you all soon.

(Ze względu na nieprzewidziane okoliczności, na które nie mam wpływu ja i mój zespół, musimy przełożyć moje nadchodzące koncerty w Berlinie i Poznaniu. Przepraszam, że nie jestem w stanie grać dla was. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nowe terminy obu koncertów, a informacje o zaplanowanych terminach będą dostarczane tak szybko, jak to możliwe. Przepraszam raz jeszcze, do zobaczenia wkrótce.)

Alan Walker to norweski artysta, który muzykę tworzyć zaczął w 2012 i udostępniając ją w sieci przykuł uwagę prestiżowych producentów i wytwórni, a dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata muzyki elektronicznej. Alan Walker ma na koncie występy na największych europejskich festiwalach, w tym Lolapalooza, Creamfields, Tomorrowland, a także występy w roli supportu przed Rihanną podczas Anti Tour World. Dzisiaj singiel „Faded” ma prawie 2 miliardy wyświetleń na Youtube, a wydany pod koniec 2017 roku „The Spectre” prawie 350 milionów odtworzeni. Młody DJ na koncie ma również remixy utworów zespołu Coldplay i CashCash & Digital Farm Animals, a Sia umieściła jego wersję kawałka „Move Your Body” na swoim albumie. Alan Walker nagrał również jeden utwór („All Falls Down”) z Noah Cyrus.