Koncert Kylie Minogue za 10 złotych

6 maja 2009
ok. 1 minuta czytania

Pochodząca z Australii Kylie Minogue to światowej sławy gwiazda pop, która ma na koncie przeboje „I Should Be So Lucky”, „The Loco-Motion”, „Hand On Your Heart”, „Better the Devil You Know” czy „Slow”. Artystka nigdy dotąd nie występowała w Polsce.

Nasz kraj odwiedzała natomiast kilkukrotnie formacja Socrpions. Twórcy takich szlagierów hard rocka, jak „Wind Of Change”, „Rock You Like a Hurricane” czy „Still Loving You” ostatnio gościli u nas w ubiegłym roku jako gwiazdy żużlowego turnieju w Ostrowie Wielkopolskim oraz Neptunaliów w Sopocie.

Imprezę uświetnią ponadto 4 polskie gwiazdy: Kora, Kombii, Lombard oraz Tomek Lipiński & Tilt.

Koncert zacznie się 4 czerwca o godzinie 19.00 i potrwa ponad 5 godzin.

– W związku z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności koncertem, ze względów bezpieczeństwa oraz ze względu na ograniczoną ustawą o imprezach masowych ilość miejsc (w przypadku terenu Stoczni Gdańskiej Młode Miasto – 100 000 osób), organizatorzy postanowili wprowadzić dystrybucję biletów – czytamy na stronie.

Wejściówki kosztują 10 złotych i pojawią się w sprzedaży 8 maja o godzinie 12.00 za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach Empik na terenie całej Polski.