Koncert Mø przeniesiony na kwiecień 2015

30 września 2014
ok. 1 minuta czytania

Dunka wystąpi w Warszawie 6 kwietnia 2015 roku. – Wszystkie bilety zakupione na listopadowy termin zachowują swoją ważność i nie ma konieczności ich wymiany – czytamy w komunikacie organizatorów. – Będę one honorowane na koncercie w kwietniu. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w wiosennym koncercie, mogą dokonać zwrotu biletu w punktach sprzedaży.

Artystka z Odense na swój pierwszy klubowy koncert w Polsce przyjedzie w wielkanocny poniedziałek. Wokalistka znana z takich hitów jak \”XXX 88\” (z Diplo) czy \”Waste Of Time\” jest wyczerpana po amerykańskiej trasie i postanowiła odwołać tegoroczną europejską część swojego tournée, by skupić się na pracy nad nową płytą. Jest zatem szansa, że w kwietniu w Basenie oprócz największych przebojów Mø przedpremierowo usłyszymy też nowy materiał. Do sprzedaży trafia też kolejna pula wejściówek na nowy termin koncertu.

Bilety do nabycia za pośrednictwem Ticketpro.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży (salony EMPiK, Mediamarkt, Saturn).