Koncert OneRepublic przełożony

10 listopada 2020
ok. 2 minut czytania

OneRepublic mieli zagrać 12 listopada na warszawskim Torwarze.

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic ogłosił, że jesienią tego roku rusza w europejską trasę koncertową. Trasa będzie obejmowała wiele miast, które grupa odwiedzi w październiku i listopadzie. Koncerty odbędą się zarówno w Europie Zachodniej, jak i częściach Euroazji, rozpoczną się w 10 października w Ureki, w Gruzji, a zakończą 20 listopada w Moskwie, w Rosji.

OneRepublic mają w planach wydanie swojego piątego studyjnego albumu jeszcze w tym roku (pierwszy od momentu wydania \”Oh My My\” w 2016 r.) – z którego pochodzą wydane w 2019 single \”Rescue Me\” i \”Wanted\”.

Poza współpracą z OneRepublic, frontman zespołu – Ryan Tedder pracował również nad serią projektów z największymi postaciami muzyki pop, jako producent wykonawczy i współautor tekstów do albumu Jonas Brothers, a także pisząc hity dla takich gwiazd jak Camila Cabello, P!nk, 5 Seconds of Summer, Sam Smith i Anitta. Tedder dzieli się także swoim doświadczeniem jako mentor w nowym amerykańskim programie \”Songland\”, którego jest także producentem.

W skład zespołu OneRepublic wchodzi piosenkarz/autor tekstów i główny wokalista Ryan Tedder, gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Zespół wydał debiutancki album \”Dreaming Out Loud\” w 2007 roku. Krążek ten, powstały przy współpracy z The Mosley Music Group/Interscope, zawiera multi-platynowy singiel \”Apologize”, który spowodował prawdziwe zatrzęsienie w sprzedaży digitalowej, a także na antenach na całym świecie, otrzymując nominację do nagrody Grammy. Drugi album zespołu – \”Waking Up\”, wydany w 2009 roku, to między innymi takie hity jak: \”All the Right Moves\”, \”Secrets\” i \”Good Life\”. Kolejny album to wydany w 2013 roku, pokryty platyną \”Native\”, zawierający hit \”Counting Stars\” (ponad 33 miliony sprzedanych singli) oraz światowa trasa koncertowa. OneRepublic w 2016 wydał \”Oh My My\”, swój czwarty album.