Koncert Pezeta w HBO Go

23 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Grudniowy koncert był jedynym w swoim rodzaju widowiskiem z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości. Pezet zaprezentował premierowo materiał z wydanego po siedmioletniej przerwie albumu \”Muzyka Współczesna\”. Kilka tysięcy biletów wyprzedało się w niespełna 15 minut, a koncert okrzyknięto jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku.

– To był koncert wyjątkowy pod każdym względem – mówi Pezet. – Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar – największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz.

Album \”Muzyka Współczesna\” Pezeta ukazał się 27 września 2019 roku. Do tej pory wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty. Promujące krążek single \”Intro\”, \”Dom\”, \”Obrazy Pollocka\”, \”Nauczysz się czekać\”, \”Gorzka woda\” uzyskały status złotych singli, natomiast \”Magenta\” i \”Piroman\” status platynowego singla.

Premiera tego muzycznego wydarzenia Pezet \”Muzyka Współczesna – koncert premierowy\” odbędzie się w HBO Go 30 lipca. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 15 sierpnia na godzinę 14:55.