Koncertowa Wiosna rusza w Poznaniu

16 lutego 2010
ok. 2 minut czytania

New Model Army to druga gwiazda, która zaprezentuje się podczas Koncertowej Wiosny. Brytyjska rockowa sława kierowana przez Justina Sullivana zagra 20 lutego w klubie Blue Note, promując nowy album
„Today Is A Good Day”.

28 lutego publiczność klubu Pod Minogą będzie miała szansę na muzyczne spotkanie z reprezentantem młodej polskiej sceny niezależnej – grupą Hatifnats.

Bardzo wyczekiwany koncert zagra grupa Lao Che. Formacja wystąpi 13 marca w Eskulapie z najnowszym krążkiem „Prąd stały/Prąd zmienny”.

Kolejna kapela, która zaprezentuje się w ramach Koncertowej Wiosny to Strachy na Lachy z nowym wydawnictwem „Dodekafonia”. Grupa stworzona i kierowana przez Grabaża pojawi się w Eskulapie 21 marca.

Następnym polskim artystą, który pojawi się w tym klubie będzie wirtuoz polskiej sceny hip-hopowej – O.S.T.R. 27 marca muzyk na żywo zaprezentuje utwory z wydanego miesiąc wcześniej longplaya „Tylko dla dorosłych”.

Przed poznańską publicznością wystąpi także formacja The Subways. Żywiołowe trio reprezentujące młodą brytyjską scenę gitarową zagra 26 marca w Eskulapie. Będzie to występ w ramach Poznań Alternative Fest. Pod tym samym hasłem pojawi się także grupa Editors – 9 kwietnia w CK Zamek.

Cykl występów uwieńczy koncert Ani Dąbrowskiej, który odbędzie się 17 kwietnia w CK Zamek. Jedna z najbardziej uzdolnionych artystek młodego pokolenia będzie promować swoje najnowsze wydawnictwo „Ania Movie” czyli płytę, na której mierzy się z filmowymi piosenkami takimi jak „Sounds Of Silence” Simona & Garfunkela czy „Strawberry Fields Forever” z repertuaru The Beatles.

Bilety na wszystkie koncerty do nabycia w następujących poznańskich punktach: Carton Shop, CIM, Rock Long Luck, Gazeta Cafe oraz na stronie Bilety24.pl.