Koncertowy film BTS w kinach

9 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Na ekranie fani śledzić będą poczynania zespołu podczas ostatniej trasy. Oczywiście nie zabraknie ujęć zza kulis, przybliżających każdego z siedmiu członków formacji.

\”Break the Silence: The Movie\” będzie czwartym koncertowym dziełem BTS, następcą \”Love Yourself: Speak Yourself\”. Premierę wyznaczono na 10 września. W Polsce produkcję będzie można oglądać w sieci Multikino.

Więcej informacji pod tym adresem.

Przypomnijmy, że 21 sierpnia ukaże się nowy singiel BTS. Piosenka zapowiadać będzie kolejny album BTS, który trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. – Z powodu Covid-19 i tego wszystkiego, przez co ludzie teraz przechodzą, pomyśleliśmy, że podzielimy się z naszymi fanami pozytywną energią – można przeczytać w oświadczeniu zespołu.

W 2019 roku BTS wystąpił 62 razy na całym świecie, gromadząc ponad 2 miliony osób na koncertach. Formacja zaprezentowała się także jako pierwszy koreański zespół w historii ceremonii na rozdaniu Grammy. Grupa okupowała szczyt Billboard Social 50 przez 152 tygodnie z rzędu (182 łącznie).

W lutym 2020 roku ukazał się krążek \”MAP OF THE SOUL : 7\” – wydawnictwo trafiło na szczyt Billboard 200 oraz list sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. Dotychczas sprzedało się 4,17 mln egzemplarzy wydawnictwa.