Koncerty Bobby’ego McFerrina przeniesione na 2017

9 maja 2016
ok. 1 minuta czytania

– Z przykrością informujemy, że w związku z przedłużającym się procesem leczenia i ogólnym przemęczeniem organizmu, Bobby McFerrin zmuszony jest odwołać i przenieść na 2017 rok zaplanowane na najbliższych kilka miesięcy występy – czytamy w komunikacie organizatorów. – Koncerty w Warszawie i Poznaniu, odbędą się w 2017 roku, w tych samych salach. Czekamy na potwierdzenie nowych dat przez artystę.

– Zakupione bilety na występy czerwcowe zachowują swoją ważność na nowy termin i nie będzie trzeba ich zwracać lub wymieniać – czytamy dalej w oświadczeniu. – Ze względu na ogromne zainteresowanie czerwcowymi koncertami prosimy o rozważne decyzje związane ze zwrotami, gdyż bilety zwrócone trafią do sprzedaży na nowe daty i mogą się szybko wyprzedać. Osoby, które chcą dokonać zwrotu, mogą je realizować od 16 maja, w punktach ich zakupu za okazaniem potwierdzenie zakupu biletu.

Ceny biletów: 260 zł, 210 zł, 160 zł, 120 zł

Bilety dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz Goodmusic.pl.