Koniec idylli Cardi B i Offseta

5 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Informacje o rozstaniu potwierdziła w klipie na Instagramie Cardi B.

– Próbowaliśmy, ale się nie udało – mówi Cardi B. – Pozostajemy dobrymi przyjaciółmi i naprawdę dobrymi partnerami biznesowymi. Kochamy się, ale od dłuższego czasu nie potrafiliśmy się dogadać. To niczyja wina.

Para w tajemnicy wzięła ślub we wrześniu tego roku. Ich córka, Kulture Kiari Cephus, urodziła się w lipcu.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór „Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór „Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę „Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem „Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta „Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia.

Offset tworzy grupę Migos z Quavo i Takeoffem. Kapela ma na koncie trzy albumy „Yung Rich Nation” (2015), „Culture” (2017) oraz „Culture II” ze stycznia 2018 roku. Solowy album Offseta ukaże się 14 grudnia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

There you go..peace and love

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)