Koniec małżeństwa Fergie i Josha Duhamela

15 września 2017
ok. 1 minuta czytania

W wywiadzie dla magazynu „People” artyści podkreślili, że decyzja o rozstaniu zapadła na początku tego roku. Oboje zamierzają pozostać w jak najlepszych relacjach.

– Aby pomóc naszej rodzinie zaakceptować zaistniałą sytuację, postanowiliśmy wstrzymać się z publicznym informowaniem o naszym rozwodzie tak długo, jak było to możliwe. Zawsze będziemy wsparciem dla siebie i dla naszej rodziny – oświadczyła para.

Fergie i Duhamel mają czteroletniego syna Axla Jacka.

Josh Duhamel to aktor znany np. z serii „Transformers”, w tym z ostatniej odsłony „Transformers: Ostatni Rycerz”. Niedawno zajęty był na planie serialu „Unsolved”.

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje „Shut Up”, „My Humps”, „Boom Boom Pow”, „I Gotta Feeling” czy „Imma Be”. Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay 42-latki, „The Duchess”, pochodzi z września 2006 roku. 22 września ma ukazał się nowa płyta wokalistki „Double Dutchess”. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka „The Beginning” z listopada 2010 roku.